HS Produkt Tabanca ve Askeri Tüfekleri Türkiye Temsilcisi

Kalashnikov Co. Türkiye Temsilcisi

HS-357 TACTİCAL

 

Model HS-357SIG TACTICAL cal .357SIG 5“
Tipi Tactical / Hizmet boyu / Tam boy
Çap / Kalibre .357 SIG
Boş ağırlığı 855 g
Şarjör Kapasitesi 12+1
Boş Şarjör Ağırlığı 85 g
Dolu Şarjör Ağırlığı 255 g
Toplam Uzunluk 204 mm
Yükseklik 140,5 mm
Sürgü Malzemesi Dövme çelik, Melonite® yüzey kaplama
Namlu Boyu 127 mm
Namlu Malzemesi 5" Soğuk dövme çelik, Melonite® / 1:16 Hatve oranı
İrca Yayı Tam boy kılavuz milli, çift spiral yay
Nişangah Kırlangıç kuyruğu geçme 3 nokta metal nişangah
Özellikler Atım yatağı dolu göstergesi, Mil-STD-1913 askeri standart picatinny aksesuar rayı, ateşleme iğnesi durum göstergesi,  Ultra Safety Assurance tetik emniyet tertibatı
Ateşleme sistemi Yarı otomatik
Tetik kurulumu Tek hareketli
Sürgü Malzemesi Çelik
Gövde Malzemesi Polimer
Tetik ağırlığı 2,5 kg
Kabze Kavramayı kolaylaştıran ve kaymayı engelleyen yüzey dokusu.

HS 5” tam boy silahlar ihtiyaç anında bir tabancadan beklentilerinizi en üst düzeyde sağlamak için üretilmektedir.

HS tam boy taktik serisi tabancalar ~127mm boyunda namlusu, üstün performansı, yüksek kapasitesi ve kontrol edilebilirliğiyle bir silahta aradığınız tüm özellikleri bir arada sunmaktadır. İster görevde, nöbette, isterseniz poligonda hedef atışlarında. HS 5” Taktik tabanca serisi size en yüksek performansı sunar.

HS 5” taktik modellerin tamamı tüm HS serisinde bulunan özellikleri taktik silah ölçülerinde içermektedir. Tahmin edebileceğiniz gibi atış esnasında kontrol edilebilirliği son derece kolay ve daha geniş bir nişangah yarıçapı ile hedeften hedefe yönelme zamanını en aza indirger.

Bu serinin avantajları sadece kolay kontrol edilebilirlik ile bitmiyor. Tüm HS serilerinde bulunan ateşleme iğnesi durum göstergesi, atım yatağı dolu göstergesi, kabze emniyeti, Ultra Safety Assurance (USA) Action Tetik Sistemi ve dahili ateşleme iğnesi blokaj pimi sayesinde mükemmel bir güvenlik sistemi sunarken aynı zamanda üst düzeyde bir sezgisel kullanılabilirlik sağlıyor.

Hangi amaçla kullanırsanız kullanın, HS 5” taktik tabanca platformu, poligonda ya da görevinizde gününüzün en iyi şekilde geçmesine yardımcı olacaktır. Çeşitli yüzey renkleri, nişangah tipleri ve kalibre seçenekleri ile HS 5” Taktik tabanca serisi bir silahtan öte zevklerinizi de temsil edecektir. 

 KULLANIM KİTABINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ