HS Produkt Tabanca ve Askeri Tüfekleri Türkiye Temsilcisi

Kalashnikov Co. Türkiye Temsilcisi

HS-45 STANDARD

 

Model HS-45ACP cal .45ACP 4“
Tipi Standart Boy
Çap / Kalibre .45 ACP
Boş ağırlığı 750 g
Şarjör Kapasitesi 13+1
Boş Şarjör Ağırlığı 95 g
Dolu Şarjör Ağırlığı 370 g
Toplam Uzunluk 183,5 mm
Yükseklik 146 mm
Sürgü Malzemesi Forged Steel, Melonite® Finish
Namlu Boyu 102,5 mm
Namlu Malzemesi 4" Hammer Forged, Steel, Melonite® / 1:16 Twist
İrca Yayı Dual Spring w/ Full Length Guide Rod
Nişangah Kırlangıç kuyruğu geçme 3 nokta metal nişangah
Özellikler Atım yatağı dolu göstergesi, Mil-STD-1913 askeri standart picatinny aksesuar rayı, ateşleme iğnesi durum göstergesi,  Ultra Safety Assurance tetik emniyet tertibatı
Ateşleme sistemi Yarı otomatik
Tetik kurulumu Tek hareketli
Sürgü Malzemesi Çelik
Gövde Malzemesi Polimer
Tetik ağırlığı 2,5 kg
Kabze Kavramayı kolaylaştıran ve kaymayı engelleyen yüzey dokusu.

HS Produkt’un 102,5mm namlulu  HS (XD®) 4" tam boy serisi polimer silahlar kategorisinde 102,5 mm namlu boyu ve özellikleriyle standartları tespit eden bir seridir. HS 4” Standart serisi, bir tabancada aradığınız her özelliğe sahip olup, yüksek uyumlu ergonomisi, güvenilir performansı ve sezgisel kullanımı ile sivil ya da profesyonel her seviyeden silah kullanıcısıyla mükemmel uyumu yakalamaktadır.

HS 4” serisi 102,5mm namlusu ve tam boy gövdeye sahiptir. Bunun anlamı, standart ebatlardaki bir silahtan beklenen isabetlilik ve kontrol edilebilirliği fazlasıyla sağlamaktadır.

Tüm HS serisi silahlar kullanımlarını kolay ve güvenli kılan özellikleri barındırmaktadır. Ateşleme iğnesi durum göstergesi ve atım yatağı dolu göstergesi ikilemde kalmadan silahınızın dolu ve kurulu olduğunu dokunarak ya da görerek hissedebilmenizi sağlar.  Kabze emniyeti, Ultra Safety Assurance (USA) Action Tetik Sistemi™, ve ateşleme iğnesi emniyet pimi kombine halde istenmeyen ateşlemeleri engellemektedir.

Eğer ergonomi, güvenilirlik, ve zengin donanım içeren üstün bir tabanca beklentiniz varsa HS serisi tabancalar tam aradığınız silahları içermektedir.

HS serisi, birçok çapta ve boyutlarda bulunmaktadır. Amacınız nişan aldığınız noktaya isabet ettirmek ise kesinlikle doğru silahları incelemektesiniz.

 

KULLANIM KİTABINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ