info@osmanlisavunma.com

TEKLİF AL
Hs Produkt
Buradasınız: Anasayfa / Temsilciliklerimiz
HS PRODUKT
HS PRODUKT

HS Produkt doo, 1991 yılında Hırvatistan Cumhuriyeti'ndeki ilk demokratik seçimlerden sonra kuruldu. Kuruluşundan bu yana şirket, Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'e yaklaşık 50 km uzaklıktaki Ozalj'da bulunuyor. 2001 yılının başında, en ünlü tabancamız olan HS 2000'in uluslararası başarısı ve küresel pazarda daha fazla üretim talebinin ardından, şirket üretimini Karlovac'a taşıdı.

HS tabanca serisi, HS Produkt'ta üretilen üçüncü yarı otomatik tabanca serisidir ve konsepti önceki modellerden elde edilen bilgi ve deneyime dayanmaktadır. İlk iki model, Hırvatistan'ın Kurtuluş Savaşı sırasında üretilen ve Savunma Bakanlığı'na teslim edilen PHP HS HS idi.

2001'in ortalarında, HS Produkt'un Kuzey Amerika pazarının ana temsilcisi olan Amerikan şirketi Springfield Inc ile uzun vadeli bir sözleşme imzalandı. Başarılı bir işbirliği ve ABD pazarının talep ettiği yüksek kalite standartlarını karşılayan ilk yılın ardından (Springfield Inc ABD polisine, askeriye, FBI'a tabancalarımız da dahil olmak üzere ürünlerini tedarik eder) ve aynı zamanda pazarı ürünlerimizle tanıştırırken, önemli pazarlama ve ticari sonuçlar elde edildi. elde etti.

Söz konusu ortak ile işbirliğinin başlangıcından bu yana, HS Produkt, dünyadaki tabancaların en yüksek satış büyümesini kaydetti ve ABD tarihindeki tek bir üretim tesisinden en yüksek ithalatı kaydetti. HS Produkt ürünlerinin% 95'ini ABD pazarına ihraç etmektedir. Tabancaları 2003, 2006, 2009 ve 2013 yıllarında ABD'de yılın tabancaları seçildi.

Kalitenin bir başka göstergesi, HS Produkt (HS tabancalar ve VHS saldırı tüfekleri) ürünlerinin NATO üyesi ülkeler tarafından kullanılan silah sisteminde eşit statüye sahip olduğu bir NSN'nin (NATO Stok Numarası - NATO Kodu) atanması olmuştur.

HS Produkt ayrıca, tabanca ve tabanca parçalarının geliştirilmesi ve üretimi ile IZVORNO HRVATSKO'nun (Hırvatistan'da üretilmiştir) yüksek kalite için tanınması da dahil olmak üzere ISO 9001: 2015 / En ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir. standartları. Şirket birkaç yıldır Amerika Birleşik Devletleri'ne en büyük ihracatçı olmuştur ve Zlatni Ključ (Altın Anahtar) ve Zlatna Kuna (Altın Kuna) ile ödüllendirilmiştir . 

Yarı otomatik tabanca üretimi dışında HS Produkt, Hırvatistan Savunma Bakanlığı'ndaki standart servis tüfeği olan VHS saldırı tüfeği üretimi ile de bilinir. VHS saldırı tüfeği ´bullpup´ versiyonunda 5.56 × 45 mm kalibre kullanılarak üretilir. Saldırı tüfeği, aynı zamanda HS Produkt'un ürünleri olan el bombası fırlatıcısı, kırmızı noktalı optik görüş ve görüş arttırıcı gibi eklemelere de sahiptir.

Bugün HS Produkt piyade silahları üretmek için en son teknolojileri kullanan bir üretim tesisidir ve dünyanın en büyük tabanca üretim tesislerinden biridir. 

EN İYİSİNİ BEKLEYİN 

Temsilciliklerimiz
Türkiye Pazarında Temsil ettiğimiz Dünya Markalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz
HS PRODUKT
COLT
KALASHNIKOV
KELTEC
North American Arms
ROSSI
SESTAN BUSCH
SMITH & WESSON
TAURUS
WILSON COMBAT
ORSIS
KIMBER
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın