info@osmanlisavunma.com

TEKLİF AL
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Osmanlı Savunma, Av ve Müsabaka tüfekleri, askeri ve polis kullanımına yönelik küçük ve hafif silahlar, dürbünler ve bunlara yönelik giyim ve aksesuarlar konusunda dünyanın önde gelen üreticilerini bünyesinde barındırmaktadır.

Bakış Açımız ; Sürekli gelişim, hep daha iyisini arayan kalite yaklaşımı ve profesyonel kadrolarıyla sivil pazarda %100 müşteri memnuniyetini, askeri ve polis kanadında ise savunma sanayinin bir parçası olmanın sorumluluğu ile her zaman müşterilerinin hizmetinde olacaktır.


Avcılık, Atıcılık ve Savunma Sanayi Sektörüne hizmet veren bir kuruluş olarak dinamik, gelişmelere açık, kaliteli ve güvenilir ürünlerle dünya pazarında Türkiye pazarını başarıyla temsil eden bir şirket olmak, olarak belirlenmiştir.


Bünyemiz de bulunan Uluslararası Platformlarda söz sahibi olan markalar ; HS Products, Colt, Taurus, Remington, Orsis, Rossi, Marlin, Smith&Wesson, Kalashnikov, Keltec, Sestan Busch, Wilson Combat 'dır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşteri isteklerini tam olarak belirlemek, kalite, fiyat ve zamanında teslimat konularında en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak.
Kalite Yönetim Sistemine bağlı olarak planlı çalışma ve eğitimler sonucu sürekli gelişimi sağlamak.
Tüm kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanarak, müşterilerimize kaliteyi uygun bedelle sunmak.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın