info@osmanlisavunma.com

TEKLİF AL
Temsilciliklerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Temsilciliklerimiz
Temsilciliklerimiz
Türkiye Pazarında Temsil ettiğimiz Dünya Markalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz
HS PRODUKT

HS PRODUKT

Bugün HS Produkt piyade silahları üretmek için en son teknolojileri kullanan bir üretim tesisidir ve dünyanın en büyük hafif silah üretim tesislerinden biridir.

COLT

COLT

Colt tabancaları ve revolverler birçok ülkede askeri ve kolluk kuvvetleri tarafından taşınır ve dünya çapında avcılar, sporcular ve sporcular tarafından kullanılır.

KALASHNIKOV

KALASHNIKOV

The Kalashnikov USA™ KS-12 shotgun is a semi-automatic shotgun made here in the U.S.A. and based on the Russian Saiga series.

KELTEC

KELTEC

Yenilikçi tasarımlar konusunda uzmanız ve ABD'de P11'den başlayarak gizli taşıma tabancalarına öncülük etmekten gurur duyuyoruz.

North American Arms

North American Arms

Gizli Taşıma için İdeal Silahların Üretim Merkezi

ROSSI

ROSSI

The Rossi revolution of firearm design and manufacture started with the founding of the company in 1889 by Amadeo Rossi. Over the last 130 years, that tradition has grown along with the company and the Rossi Family.

SESTAN BUSCH

SESTAN BUSCH

Šestan-Busch offers wide range of thermoplastic and composites products. In a field of equipment for army produces ballistic security equipment, biologic chemical protective items and plastic parts.

SMITH & WESSON

SMITH & WESSON

Smith & Wesson is one of America’s longest-standing, leading firearm brands for over 164 years.

TAURUS

TAURUS

A Taurus é uma Empresa Estratégica de Defesa, com 80 anos de história e reputação sólida. Sediada em São Leopoldo, no Rio Grande do Sul, emprega mais de 2.100 pessoas no país e exporta para mais de 100 países.

WILSON COMBAT

WILSON COMBAT

Özel üretim silahlar için en doğru adres Wilson Combat.

ORSIS

ORSIS

T-5000m Sniper

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın